Oferta

baner_b2b


Szanowni Państwo, 

          Celem, jaki postawiliśmy sobie od początku istnienia firmy jest oferowanie wysokiej klasy produktów po przystępnej cenie. Aby realizować tak postawione założenia staramy się bacznie obserwować kierunki rozwoju polskiego rynku produktów tytoniowych i akcesoriów i w konsekwencji wprowadzać do oferty to, co najlepsze na rynku światowym, ale tylko pod warunkiem, że zagwarantuje to satysfakcje klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty z całego świata. Zostały one starannie wyselekcjonowane, sprawdzone i dostosowane do wszelkich norm jakościowych i prawnych obowiązujących w naszym kraju.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym oraz precyzyjnie zaplanowanej logistyce, zamówione towary najczęściej trafiają do punktów sprzedaży w czasie krótszym niż 24 godziny. Przejrzyste zasady współpracy, wzajemne zaufanie i partnerskie stosunki powodują, że rośniemy w siłę wraz z coraz większą liczbą zadowolonych klientów.

Niezależnie od tego, czy jest to mały kiosk na przedmieściach, duża hurtownia, czy międzynarodowa sieć handlowa, zawsze staramy się zapewnić profesjonalną obsługę. Nasi handlowcy, wspierani przez dział obsługi klienta w centrali, kontaktują się regularnie z każdym klientem i docierają nawet do najdalszych zakątków Polski.

Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie, które mogłyby poprawić jakość naszej oferty lub obsługi. Pracujemy przecież razem.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia z nami współpracy.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Firmy