FirmaSzanowni Państwo, 

          Firma powstała w 1998 roku. Nasza oferta zawiera szeroko pojęte wyroby tytoniowe i akcesoria takie jak: tytonie, fajki, fajki wodne, tabaki, cygaretki, ręcznie zwijane cygara, e-papierosy, liquidy
i zapalniczki. Na tle konkurencji nasze portfolio jest dziś najszersze i najbardziej kompletne w kraju.
Obszary naszego działania to produkcja, import, eksport i dystrybucja.
Jesteśmy spółką w 100% z polskim kapitałem.

Celem jakim postawiliśmy sobie na początku działania i realizujemy po dziś dzień, to oferowanie produktów wysokiej jakości za rozsądną cenę. Szczególny nacisk kładziemy na to aby uwzględniać specyfikę i potrzeby rynku i dostosowywać się do jego ciągle ewoluujących wymogów.

Na początku działalności zajmowaliśmy się importem i sprzedażą bibuł papierosowych, gilz i akcesoriów tytoniowych. Dzięki doskonałym produktom, profesjonalnemu wprowadzaniu ich na rynek oraz zaangażowaniu całego zespołu, poszczególne marki stały się liderami swoich kategorii. Kilka lat temu wprowadziliśmy do oferty popularne dziś e-papierosy wraz z e-akcesoriami i liquidami, których jesteśmy producentem. Nasze marki z e-kategorii podbijają nie tylko rynek polski, ale również rynki zagraniczne,
a niektóre z nich są niekwestionowanymi liderami swoich kategorii.

Dynamiczny rozwój i sukces firmy zawdzięczamy przede wszystkim owocnej współpracy z naszymi klientami. Niezależnie od tego, czy jest to mały kiosk na przedmieściach, duża hurtownia, czy międzynarodowa sieć handlowa, zawsze staramy się zapewnić profesjonalną obsługę. Nasi handlowcy, wspierani przez dział obsługi klienta w centrali, kontaktują się regularnie z każdym klientem i docierają nawet do najdalszych zakątków Polski.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym oraz precyzyjnie zaplanowanej logistyce, zamówione towary najczęściej trafiają do punktów sprzedaż w czasie krótszym niż 24 godziny. Przejrzyste zasady współpracy, wzajemne zaufanie i partnerskie stosunki powodują, że rośniemy w siłę wraz z coraz większą liczbą zadowolonych klientów.

Bez względu na to, czy jest to najtańsza bibułka, liquid do e-papierosa, czy ekskluzywne ręcznie zwijane cygaro, wiemy, że coraz więcej konsumentów wybiera nasze produkty i chętnie po nie wraca.
Kluczem jest zawsze zadowolenie klienta.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia z nami współpracy.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Firmy